Şehitkamil, GAZİANTEP

Belkıs Park Apartmanı

Şehitkamil, GAZİANTEP

Fıstık Park Sitesi

Şehitkamil, GAZİANTEP

Mavera Kütür Merkezi Çevre Düzenlemesi

Şahinbey, GAZİANTEP

Mavikent Mahallesi Semt Pazarı

Şehitkamil, GAZİANTEP

Boyno Mahallesi Sosyal Tesisi

 • 01
  Belkıs Park Apartmanı
  Şehitkamil, GAZİANTEP
 • 02
  Fıstık Park Sitesi
  Şehitkamil, GAZİANTEP
 • 03
  Mavera Kütür Merkezi Çevre Düzenlemesi
  Şehitkamil, GAZİANTEP
 • 04
  Mavikent Mahallesi Semt Pazarı
  Şahinbey, GAZİANTEP
 • 05
  Boyno Mahallesi Sosyal Tesisi
  Şehitkamil, GAZİANTEP

Çevreye duyarlı, doğayla bütünleşmiş projeler üretiyoruz

01

Güncellik

İnşaat ülkemizin en geleneksel sektörlerinden biri olmasına karşılık, büyük bir hızla yenilenen, değişen bir sektördür. Hem yapı teknolojileri hem mevzuat açısından gelişmeleri yakından takip etmek, en güncel gelişmeleri hızla işlerimize uygulamak başlıca önceliğimizdir.

02

İletişim ve empati

Müşterilerimizle kurduğumuz iletişim ve empati, bizim için çok değerlidir. Müşterilerimizbizimle ilgili yorumlarında en çok bu özelliğimizii vurguluyorlar ve onlarla bu iletişimi kurabilmek bize gurur veriyor. Şeffalık, her an erişilebilir olmak en temel kurallarımızdan biridir.

03

Ekip çalışması

Ali Demir İnşaat, genç bir ailenin çağdaş vizyonuyla kurulan, yeni nesil bir aile şirketidir. Sadece gelenekten değil gelecekten güç alır. Her projemiz, ekibimizin tam bir uyum içinde çalışmasıyla hayata geçer. Ekip çalışması, sosyal yaşantımızda bir aile olduğumuz ekibimizle gurur duyarız.
Ali Demir İnşaat

İlkelerimiz

Fonksiyonellik ve Kalite

Verilere Dayalı Yönetim

Proaktif Bakış Açısı

Müşteri Odaklılık

Sınırsız İş Birliği

Süreç Odaklı Sistem

Yüksek standarlarda bir yaşam için
Sizi ofislerimize bekliyoruz

Neler
Yapıyoruz?

Ali Demir İnşaat, 2000 yılında kurulan yeni nesil bir inşaat ve taahhüt firmasıdır. Ali Demir İnşaat'ın kurucu ekibi, 2000 yılından bu yana birçok altyapı, üstyapı, inşaat - taahhüt projelerinde görev almış ve başarıyla sonuçlandırmıştır. Ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ve yeni bir vizyonla, yoluna devam etmektedir.
Sosyal tesisten, kütüphanelere, konferans salonlarından, kat karşılığı ve kentsel dönüşüm projelerine kadar çok farklı alanlarda çalışan ekibimiz, saha mühendisliği, proje ortaklığı, şantiye şefliği, proje mühendisliği ve yüklenici pozisyonlarıyla inşaat sektörünün hemen her alanında varlık göstermektedir.
Ali Demir İnşaat Konut Yapımı

08Tamamlanmış Proje

Güveninizle İlerliyor, Güveninizle Büyüyoruz
Ali Demir İnşaat güvencesiyle gerçekleştirdiğimiz konut projelerinde şehrin gürültüsünden uzak daha huzurlu bir yaşam sürmeniz için nezih konutlar inşa ediyoruz. Standardı yükesek, başlıca özelliklerimiz ise şöyle; modern ve şık yatak odaları, yerden ısıtmalı, estetik dizayn ve ferah balkon, geniş açık otopark, güvenlikli site girişi, çocuk oyun alanları, jeneratör, her binada çift asansör, kullanışlı ortak alanlar, cepheleri açık köşe parsel.
Detalar
Completed Projects

06Tamamlanmış Proje

Sosyal Alanlar İnşa Ediyoruz
Ali Demir İnşaat halkımızın sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için yerel yönetimlerimiz tarafından yaptırılan Sosyal Tesislerin yükleniciliğini üstlenmektedir. Ali Demir İnşaat olarak; Karacaoğlan Mahallesi Sosyal Tesisi, Nizip Sosyal Tesisi, Boyno Mahallesi Sosyal Tesisi, Çağkuyu, Karakesek Mahalleleri Sosyal Tesisi Yapım İşi üstlenerek teslim etmiştir.
Detaylar
Completed Projects

11Tamamlanmış Proje

Kütüphaneler Toplumun Geleceğidir
Kütüphaneler toplumların gelecekten günümüze bilgi kaynaklarının depolandığı yapılardır. Kütüphaneler inşa edildikleri bölgedeki insanlara entellektüel olarak hizmet vermektedir. Ayrıca kütüphanelerin internet ortamına taşınarak hizmet verecek bir yapıya kavuşturulması kütüphanelerin elindeki kaynakları internet kullanan tüm insanların hizmetine açılmasını sağlamaktadır. Ali Demir İnşaat olarak YeşilVadi Kütüphanesinin yapım işlerini üstlenerek halkımızın hizmetine sunulmasını sağlamıştır.
Detaylar
Ali Demir İnşaat Çevre Düzenelemsi

05Pamamlanmış Proje

Çevreyle Uyum içinde Çalışıyoruz
Binaların hem kullanım konforunda hem de genel görünümünde çevre düzenlemenin son derece önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Çevre düzenlemesi kurumlara ait olan bahçe, teras ve sosyal kullanım alanları gibi mıntıkaların hem kullanışlı hem de temiz bir görünüm sergileyecek forma bürünmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Ali Demir İnşaat olarak; Gaziantep Üniversitesi Çevre Düzenlemesi, Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı Çevre Düzenlemesi ve yapım işlerini başarıyla tamamlayarak teslimatlarını gerçekleştirmiştir.
Detaylar
Completed Projects

16Tamamlanmış Proje

Yapılarınızı İlk Günkü gibi Yeniliyoruz
Tadilat kelimesinin sözlük anlamı, “değişiklik” olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu değişiklik kimi zaman yeni bir yapıyı, oluşumu ortaya çıkarırken kimi zaman onarım, yani tamirat işlemlerini kapsar. Ali Demir İnşaat olarak; Gaziantep Üniversitesi Çarşısı Yapım ve Onarım İşi, Gaziantep Valiliği Polis Okulu Yapım ve Onarım İşi, Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı Yapım ve Onarım İşilerini tamamlayarak kurumlara teslimatları yapılmıştır.
Detaylar

Projelerimiz

Ali Demir İnşaat

Tanıtım Kataloğumuzu
İncelediniz mi?

İncelemek için tıklayın

Image

Telefon:

0342 999 19 16
0505 522 91 54
0530 394 91 52

Adres:

Abdulkadir Aksu Bulv. 75/A Mustafa Teymur Sitesi altı Şahinbey Gaziantep

E-Bülten Aboneliği:

Müsteri Hizmetleri
Yardıma ihtiyacınız mı var? Hemen sorun!